Na farmu Hiadlovských za vínom

Gastronómia

Špičkové menu

Našu gastronómiu budú mať pod palcom traja špičkoví kuchári a spoločnými silami vytvoria menu z tých najlepších surovín od našich pestovateľov v kombinácii s našou produkciou.

Minerálna voda Brusnianka

Je výnimočným spojením zdraviu prospešných prvkov. Brusnianka je stredne mineralizovaná prírodná liečivá voda. Chemické zloženie ju zaraďuje medzi síranovo-hydrogénuhličitanové, vápenato-horečnato-sodné vody so zvýšeným obsahom fluoridového iónu. Brusnianka je charakterizovaná ako slabo kyslá, studená, hypotonická, nie neutrálna voda.

Zelenina

Naša zelenina v pokrmoch bude výlučne od slovenských farmárov a pestovateľov.

Alkoholové omáčky a džemy Gentle Jam

„Naše džemy nepatria na pečivo“, to tvrdia dvaja manželia, ktorí začali vyrábať džemy a omáčky so špičkovým alkoholom. Všetko vyrábajú ručne z najlepších surovín a vo vnútri sa nachádza od  2% do 10 % čistého alkoholu, takže po zjedení jednej fľaštičky zákazníci určite nafúkajú. Na svoje si prídu milovníci najlepších whiskey, brandy, ginu, vodky či lahodných vín a likérov.

Syr Hiadlovec

Špeciálne dávame do popredia z našej výroby zrejúci syr Hiadlovec, ktorý sa krásne snúbi s vybranými kvalitnými vínkami slovenskej produkcie.

Dezerty Dolce Manufactory

Viete aké je tajomstvo našich koláčov, zákuskov a tôrt? Veľmi jednoduché. Poctivá práca, tradičné postupy a moderné recepty. Našou snahou je každý produkt, ktorý robíme vyladiť na maximum aby spĺňal chuťové, vizuálne ale aj parametre zdravého životného štýlu. Samozrejme bavíme sa o sladkostiach, čiže naše produkty sú zdravé koľko je to možné. Nepoužívame žiadne náhrady ani nekvalitné suroviny. Jednoducho robíme naše koláče a torty tak, ako by ste ich aj vy urobili doma. Poctivo a s láskou.

Káva

Každá káva má svoj príbeh a ten začina s ťažkou prácou na farme. Za dobrú prácu si farmári zaslúžia nielen férovú finančnú odmenu, ale aj uznanie. Aj preto kávu presne označíme, aby ste vedeli, kto je hrdinom vášho kávového príbehu. Záleží nám, aj na tom, aby Vaša káva bola z fariem, ktoré rešpektujú prírodu a aj svojich zamestnancov.

Pivo Divný les

S radosťou vám predstavujeme kočovný pivovar z Banskej Bystrice, ktorého jedinečnosť spočíva vo vášní variť unikátné a inovativné pivá pre ľudí, ktorý milujú umenie, kreativitu a prestrosť chutí.

Limonády

V teplých dňoch je tým najlepším spôsobom, ako si dopriať blahodárne účinky jednoznačne limonáda. Našimi komponentami v nich budú domáce sirupy a nielen s chuťami ale aj dizajnom sa vyhrá náš barman.

Víno

Pozvali sme tých najkvalitnejších a najšikovnejších rodinných vinárov z celého Slovenska. Budete mať jedinečnú možnosť vychutnať lahodné a exluzívne vína z rôznych vinohtradníckych oblastí.